צור קשר או התקשר: 03-9233323

צוות

יוסי איסלר

יו"ר

 073-2000201

 054-4335287

 yossi@medital.co.il

אבי יעקבי

מנכ"ל מדיטל היי-טק

 073-2000202

 054-4923332

 avi@medital.co.il

אריה קליין

מנכ"ל מדיטל קומוטק

 073-2000203

 054-4923303

 Arie@medital.co.il

ירון דין

מנכ"ל מדיטל נובלטי

 073-2000212

 054-4923212

 Yaron@medital.co.il

עוז מעיין

מנכ"ל מדיטל ויז'ן

 073-2000208

 054-5949464

 Oz@medital.co.il

ברית תמם

חשבת

 073-2000225

 050-2757451

 Brit.Tamam@medital.co.il

מוני ברק

ראש תחום אפליקציות קומוטק

 073-2000213

  054-4923355

 Moni@medital.co.il

מידד פלג

מהנדס מכירות ואפליקציות קומוטק

073-2000211

 054-4923317

 Meidad@medital.co.il

דוידי אגמון

מהנדס מכירות ואפליקציות קומוטק

 073-2000228

 054-4923210

 Davidi@medital.co.il

אורן זולדן

מהנדס מכירות ויישומים ויז'ן

 073-2000224

 054-4792930

 Orenz@medital.co.il

גיא איסלר

מהנדס מכירות ויישומים נובלטי

 073-2000216

 054-4973300

 Guy@medital.co.il

אביחי בן נעים

מהנדס מכירות ויישומים היי-טק

 073-2000227

 054-6707555

 Avihai@medital.co.il

נעה שגב

פיתוח עסקי

 073-2000237

 054-4547558

 noa@medital.co.il

מאשה מוניץ

מתאמת שיווק ומכירות היי-טק

 073-2000215

  Masha@medital.co.il

אורטל זכריה-אמיתי

מתאמת שיווק ומכירות קומוטק

073-2000207

 Ortal@medital.co.il

סיוון חיים

מתאמת שיווק ומכירות נובלטי

073-2000206

 Sivan.h@medital.co.il

איריס לדרמן

מתאמת שיווק ומכירות ויז'ן

 073-2000214

 Iris@medital.co.il

רחל לין

מנהלת חשבונות היי-טק, ויז'ן וקומטק

 073-2000205

 Rachel@medital.co.il

אורנה פינצ'בסקי

מנהלת חשבונות נובלטי

 073-2000204

 052-2952001

 Orna@medital.co.il

בני כהן

מנהל מחסן לוגיסיטיקה ותחזוקה

 073-2000209

 054-4923484

 Benny@medital.co.il

עידן גלוס

מנהל המחסן

 073-2000240

 idan.gl@medital.co.il

אלי סמוחה

מחסנאי

 073-2000240

 eliahu.s@medital.co.il

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו במייל

הרשם לרשימת התפוצה שלנו במייל

סל הקניות

סה"כ: 0.00 NIS

סל הקניות שלך רייק